Η εταιρεία ΚΟΥΡΟΣ & ΣΙΑ Ε.Ε. έχει έδρα στο Αιτωλικό Μεσολογγίου και δραστηριοποιείται στο χονδρικό εμπόριο τυποποιημένων προϊόντων, όπως αναψυκτικά, ποτά και νερά εξυπηρετώντας όλο το νομό Αιτωλοακαρνανίας.
Με πολύχρονη εμπειρία και γνώση στον τομέα του χονδρικού εμπορίου διατηρούμε μακροχρόνιες συνεργασίες με τις πιο αξιόπιστες εταιρείες του χώρου εξασφαλίζοντας υψηλή ποιότητα προϊόντων και ανταγωνιστικές τιμές.
Με ιδιόκτητο στόλο οχημάτων, καθώς και μια ομάδα έμπειρων επαγγελματιών, πραγματοποιούν διανομές προμηθεύοντας πληθώρα επιχειρήσεων σε όλο το νομό Αιτωλοακαρνανίας, φτάνοντας ακόμα και στα πιο απομακρυσμένα μέρη.